21 października odbył się pierwszy w tym roku szkolnym „PCHLI TARG" zorganizowany przez Szkolne Koło Oszczędzania. Członkowie SKO  mogli sprzedawać, kupować, wymieniać swoje zabawki, maskotki, książki, a  także ćwiczyć liczenie, wydawanie reszty. Uczniowie podczas przerw uczyli się przedsiębiorczości, zachowując się kulturalnie i wzorowo.

"Pchli Targ" cieszy się dużą popularnością wśród uczniów naszej szkoły, dlatego SKO postanowiło raz w miesiącu - w pierwszą środę miesiąca kontynuować tę akcję. Zapraszamy sprzedających i kupujących, którzy za niewielką kwotę mogą kupić coś atrakcyjnego.

DO ZOBACZENIA 4 LISTOPADA.

Opiekunki SKO: E. Rusiecka, U. Suchodolska

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii    E.R