ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
   "CZYTANIE TO SAME ZALETY"-KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ
               BIBLIOTEKARKA CZYTA DZIECIOM W CZYTELNI,
           KLASACH W DNIACH OD 25,27,28 LISTOPADA

25, 26 i 27 listopada uczniowie klas młodszych świętowali Dzień, a właściwie Dni Pluszowego Misia, bohatera wielu opowiadań. Uczniowie klasy I a, I b, I c uczestniczyli w zajęciach w bibliotece szkolnej, gdzie obejrzeli prezentację przygotowaną przez bibliotekarkę p. E. Rusiecką, dowiedzieli się o zwyczajach niedźwiedzi, odgadywali zagadki, a także wysłuchali opowiadania M. Kownackiej „Stary, zielony miś". Pod koniec zajęć mogli wypożyczyć swoje pierwsze książki. W pierwszym dniu obchodów święta bibliotekarka wraz z pluszowymi misiami, czasopismami i książkami odwiedziła również klasę III a i III c, gdzie zapoznała uczniów z historią misia i czytała fragmenty książek, których bohaterami są misie. Każde spotkanie zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami.
   Celem tych zajęć była przede wszystkim popularyzacja czytelnictwa, bo książka pomaga nam rozwijać język i słownictwo,  pobudza fantazję i uczy budować obrazy w naszej wyobraźni.

Elżbieta Rusiecka

I A NA SPOTKANIU Z MISIAMI, KSIĄŻKAMI I PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ W CZYTELNI.

I C Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

I C PO SPOTKANIU Z MISIAMI, WYSŁUCHANIU OPOWIADANIA I OBEJRZENIU PREZENTACJI O MISIACH  PIERWSZY RAZ WYPOŻYCZA. TAK SIĘ SPODOBAŁY HISTORIE O MISIACH BOHATERACH BAJEK.

I D

II D
  II c

I B W BIBLIOTECE 27 LISTOPADA Z MISIAMI

BIBLIOTEKARKA Z WIZYTĄ W III C WRAZ Z MISIEM I KSIĄŻKAMI, W KTÓRYCH BOHATERAMI SĄ MISIE

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

PANI ELA CZYTAŁA UCZNIOM PIĘKNE OPOWIADANIE M. KOWNACKIEJ „STARY ZIELONY MIŚ"

Z WIZYTĄ W KLASIE III A Z MISIAMI I GŁOŚNYM CZYTANIEM OPOWIADANIA O MISIU.

E.R