WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK

25 listopada 2015 roku uczniowie klasy I b i III b wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek „VITBIS" w Złotoryi.

Pod opieką przewodnika dzieci zwiedziły fabrykę, w której produkcja odbywa się ręcznie. Zwiedzanie obejmowało cały proces wytwórczy, od szklanej rurki do gotowego produktu, jaki możemy spotkać na sklepowych półkach. Przechodząc przez kolejne działy zakładu poznaliśmy tajniki oraz etapy powstawania bombek.  Uczniowie przekonali się, że praca przy produkcji bombek wymaga nie tylko  talentu, ale też ogromnej cierpliwości.

Atrakcyjnym  punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci ozdabiały bombki według własnego pomysłu. Nie mniej interesujące były zakupy. Z bogatej oferty ozdób każdy z uczniów mógł wybrać coś dla siebie i bliskich.

Na zakończenie wycieczki dzieci otrzymały bombki choinkowe z własnym imieniem oraz bombki, które wcześniej sami ozdabiali.

Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w świąteczną atmosferę.

Aleksandra Halikowska, Karolina Socha
  (szerokość: 375 / wysokość: 251) (szerokość: 375 / wysokość: 251)
  Więcej zdjęć w galerii E.R