"Książka pomaga nam rozwijać język
i słownictwo".
"Uczy nas wyrażać myśli i rozumieć
innych".

"Książka pobudza fantazję,
uczy budować obrazy w wyobraźni".

„Cała szkoła czyta dzieciom"

Książka pobudza wyobraźnię, uczy nas wyrażać myśli, bogaci zasób słownictwa…

„Cała szkoła czyta dzieciom to program przygotowany dla uczniów, którego głównym celem jest zainteresowanie uczniów czytelnictwem. To książka: rozwija nasze uczucia i zdolność do empatii, dodaje nam sił i zapału, dostarcza rozrywki i emocji, rozśmiesza, pobudza do płaczu. W dniu 11 grudnia w bibliotece na zaproszenie bibliotekarki pojawiła się kolejny raz nasza wspaniała pielęgniarka p. Grażyna Mazur, która pięknie czytała klasie II b opowiadania G. Kasdepke, zachęcając uczniów do czytania. Bibliotekarka zapoznała uczniów z biografią autora i pokazała nowe książki zakupione w ramach rządowego programu „Książki naszych marzeń". Na zakończenie uczniowie wręczyli p. Grażynie pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za piękne czytanie.

Elżbieta Rusiecka

Nowe książki zakupione z programu rządowego „Książki naszych marzeń". Wśród nich

pozycje Grzegorza Kasdepki.

Więcej zdjęć w galerii E.R