CZYTANIE  ŁĄCZY POKOLENIA KONTYNUACJA U PIERWSZAKÓW

Dnia 17.12. w świetlicy szkolnej na dzieci z klasy I c i I d czekała niespodzianka….:)

„Wspaniałą niespodzianką" okazała się pani Ewa Jankiewicz – była wychowawczyni z przedszkola większości naszych „świetliczaków".

Jak wiadomo czytanie buduje zdolność przeżywania, dostrzegania i nazywania emocji a także odczuwania ich. Dlatego pani Ewa aby wprowadzić nas w prawdziwy przedświąteczny nastrój czytała nam  „Najpiękniejsze opowieści pod choinkę" Ewy Stadtmueear.

Po wysłuchaniu opowiadań  dzieci w ramach podziękowań zaśpiewały naszemu miłemu gościowi przepiękne kolędy.

Dziękujemy pani Ewie za odwiedziny, które sprawiły „świetliczakom"  wiele radości.

Małgorzata Kozioł

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)

E.R