„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

22 grudnia w ramach projektu „Cała szkoła czyta dzieciom" bibliotekarka zapoznała dzieci z klasy II a z nowościami w naszej bibliotece, które zakupiliśmy z rządowego programu „KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ". Następnie przeczytała uczniom wzruszające opowiadanie Edyty Wygonik pt. „Czar wigilijnej nocy". Wszyscy złożyliśmy sobie życzenia Wesołych i Radosnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)
  E.R