WyglÄ…da dobrze
                            ÅšwiÄ…teczny czas u drugich klas

Åšpiewanie kolÄ™d to jedna z najpiÄ™kniejszych tradycji ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia. Wraz z dźwiÄ™kiem kolÄ™dy budzi siÄ™ Å›wiÄ…teczny nastrój oraz jedyna w swoim rodzaju wigilijna atmosfera. Koncert kolÄ™d i pastoraÅ‚ek w Å›wietlicy szkolnej to już niemalże tradycja. DziÅ› swoje talenty zaprezentowaÅ‚y klasy drugie, choć jak same wystÄ™py udowodniÅ‚y nie o rywalizacjÄ™ tu chodziÅ‚o. Widownia tworzona przez kolegów i koleżanki z klas chÄ™tnie Å›piewaÅ‚a wraz z wystÄ™pujÄ…cymi wszystkim znane Å›wiÄ…teczne pieÅ›ni i piosneczki. Koncert otworzyÅ‚y dzieci z klasy IIIc uczestniczÄ…ce w MaÅ‚ym zespole wokalnym, prowadzonym przez p. NataliÄ™ HalikowskÄ…, prezentujÄ…c mÅ‚odszym kolegom pastoraÅ‚kÄ™ pt. „Coraz bliżej Å›wiÄ™ta" oraz jednÄ… z najstarszych kolÄ™d – „Lulajże Jezuniu". CaÅ‚ość prezentacji uÅ›wietniÅ‚ wystÄ™p Julity Czarneckiej grajÄ…cej na skrzypcach kolÄ™dÄ™ Pt. „Pójdźmy wszyscy do stajenki".

KolÄ™dowanie zakoÅ„czyÅ‚ sÅ‚odki poczÄ™stunek, za który wychowawczynie Å›wietlicy bardzo dziÄ™kujÄ… rodzicom drugoklasistów. Wszystkim czytajÄ…cym życzymy zdrowych, wesoÅ‚ych i spÄ™dzonych w gronie rodzinnym ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia!

Wychowawczynie Å›wietlicy

Bożena Szarek i Natalia Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
  (szerokość: 750 / wysokość: 421) (szerokość: 375 / wysokość: 210)