ŚWIETLICOWY TURNIEJ SPORTOWY!

(szerokość: 375 / wysokość: 165)„Biegać sobie każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak to komu wychodzi…"- parafrazując słowa piosenki, znanej chyba każdemu, zaznaczamy iż nie o wygraną, ale właśnie o dobrą zabawę walczyliśmy najbardziej podczas świetlicowego turnieju sportowego. W konkurencjach sportowych brały udział klasy drugie w godzinach porannych oraz klasy trzecie w godzinach popołudniowych. Dzieci rywalizowały ze sobą w mieszanych drużynach, biorąc udział w kilku konkurencjach z różnymi przyborami, m in. piłkami, hula- hop, woreczkami oraz z użyciem dodatkowych przeszkód takich jak ławeczki. Największą motywacją dla kolejnych zawodników był doping drużyny, która głośno skandowała imiona kolegów i koleżanek.

Jak mówią ruch to zdrowie, ale czego dowiedliśmy podczas naszych zawodów, także świetna zabawa!

Wychowawcy klas II i III

świetlicy szkolnej

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R