TYTUŁ MISTRZA WZOROWEGO ZACHOWANIA

W ŚWIETLICY KLAS DRUGICH, WĘDRUJE DOO…

(szerokość: 266 / wysokość: 189)Nikt nie jest idealny, jednak są wśród nas osoby, które odznaczają się szczególnymi cechami, godnymi naśladowania. W toku przeprowadzonych zajęć dowiedzieliśmy się, iż pożądanymi z punktu widzenia dzieci atrybutami są bezinteresowność, chęć pomagania, koleżeńskość, dobroć, uśmiech na twarzy od samego rana oraz dystans do samego siebie, czemu z przyjemnością przyklaskujemy.

Dzieci dobrze siebie nawzajem znając poprzez spędzony wspólnie w szkole czas, bez dłuższego namysłu potrafiły wskazać osoby (kolegę i koleżankę), które ich zdaniem stanowią wzór do naśladowania. I tak, zgodnie z zasadą demokratycznych wyborów, głosami komisji złożonej ze „świetliczków" klas drugich oraz ich wychowawczyń, mistrzynią wzorowego zachowania została Julia Grzech, natomiast mistrzem Jakub Maćków.

Zwycięzcom tego zaszczytnego tytułu, godnego nawet pozazdroszczenia, choć autorytetom taka cecha nie przystoi, serdecznie gratulujemy!

Wychowawczynie świetlicy
                    Natalia Halikowska, Bożena Szarek