MAM TALENT

III edycja świetlicowego konkursu „MAM TALENT"!

Drugoklasiści uczęszczający do świetlicy już wiele razy udowodnili nam, że stać ich na dużo i jeszcze więcej. Świetlicowy konkurs „MAM TALENT"  to znakomita okazja do zaprezentowania swoich rozmaitych możliwości. Każde dziecko posiada jakiś talent, każdy wykazuje ku czemuś predyspozycje, wystarczy chcieć i mieć na tyle odwagi, by wystąpić przed publicznością i komisją. Odpowiednio zachęcić i udowodnić dzieciom, że ich pasja, czy umiejętność to skarb, który należy pielęgnować i pokazać innym to klucz do sukcesu.

Takim właśnie sposobem lista prezentacji zawierała aż trzynaście pozycji. Wśród nich nie zabrakło rozmaitych tańców- góralskich, robota, disco, śpiewu w języku polskim, ale i angielskim, różnych trików na skakance oraz z użyciem
hula-hop, pokazu ciosów karate, dawki humoru w postaci żartów, recytacji wiersza, a nawet pokazu talentu kulinarnego, dzięki któremu szanowna Komisja w składzie pani wicedyrektor Beaty Kornickiej oraz pani bibliotekarki Elżbiety Rusieckiej miała przyjemność zasmakować pysznego deseru. Przerwa między występami a ogłoszeniem wyników polegała nie tylko na obradach komisji, ale także spontanicznym występie naszej publiczności oraz pani Beaty Kornickiej, która zmierzyła się z uczniami w konkursie skakania na skakance. Śmiechu było co nie miara, jednak rywalizacja prawdziwa i zacięta, bo nie było słabego ogniwa.

Jednak najlepsze miało dopiero nastąpić… Decyzją jury każdy z występujących zasłużył na otrzymanie I miejsca! Gratulacje, dyplomy oraz kolorowe upominki dla świetliczków przyniosły uśmiechy na buzi i poczucie dumy- a o to właśnie się rozchodzi!

Bożena Szarek i Natalia Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

foto: E.R       Więcej zdjęć w galerii E.R