WyglÄ…da dobrze
       ROBIMY ZDROWE, WIOSENNE KANAPKI

We wtorek 15 marca na lekcjach, uczniowie klasy II d rozmawiali o zdrowym odżywianiu i zdrowych przekÄ…skach. W drugiej części zajęć wykonywali zdrowe, kolorowe, przyciÄ…gajÄ…ce wzrok kanapki oraz owocowe desery. Dzieci pracowaÅ‚y w grupach. Praca wymagaÅ‚a dużej inwencji, ale przyniosÅ‚a dużo radoÅ›ci, a efekty smakowitych przysmaków widać na zdjÄ™ciach. Kanapki byÅ‚y nie tylko smaczne, ale estetycznie wykonane i przede wszystkim zdrowe. Najlepiej smakujÄ… wykonane wÅ‚asnorÄ™cznie, gdyż najwiÄ™ksze niejadki zjadaÅ‚y swoje porcje z wielkim apetytem. Smacznego!
                                                                                                               Barbara Wiatrowicz
  (szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)
  WiÄ™cej zdjęć w galerii  E.R