TRWA REKRUTACJA UCZNIÓW

DO KLAS      PIERWSZYCH

Zachęcamy rodziców dzieci sześcioletnich i siedmioletnich do zapisania do klasy pierwszej w naszej szkole. Zapewniamy bardzo dobre warunki bazowe: dwie sale gimnastyczne, basen. Opiekę świetlicową od 6.45 do 16.30, stołówkę, zajęcia rytmiczne, gimnastykę korekcyjną na sali gimnastycznej, a także na basenie nieodpłatnie. Ciekawe zajęcia pozalekcyjne dla najmłodszych uczniów np. koło teatralne, taneczne, koła językowe.

Rekrutacja trwa do 30 marca 2016 r. Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I należy pobierać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej. Wniosek znajduje się w zakładce o szkole.

Sale dostosowane dla dzieci sześcioletnich z miejscem do odpoczynku i zabawy.

Miejsce do zabawy i odpoczynku.

Miejsce do odpoczynku w obrębie sali lekcyjnej.

Duże słoneczne klasy.

Duże korytarze z przeznaczeniem na zajęcia z kultury fizycznej.