W tym roku szkolnym, po raz kolejny, nauczyciele matematyki wraz z klasami 4-6 przystąpią do projektu „Lepsza Szkoła". W projekcie tym jest już 155 tysięcy nauczycieli i 12 milionów uczniów z całej Polski. „Lepsza Szkoła" w sposób obiektywny ocenia wiedzę i umiejętności uczniów. Nauczyciele sprawdzają wiedzę uczniów za pomocą specjalistycznych testów, których wyniki wprowadzane są do bazy danych. Następnie pobierają przygotowane na ich podstawie raporty na temat postępów dzieci. W ten sposób można przeprowadzać szczegółowe analizy wyników uczniów i klas oraz porównywać ich osiągnięcia z wynikami z całej Polski.

Znów pracujemy w LEPSZEJ SZKOLE!