PUCHAR TYMBARKU"

(szerokość: 375 / wysokość: 210)W dniu 05.11.2016 r. odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej turnieju „Puchar Tymbarku", jako kwalifikacje do finałów wojewódzkich. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny U – 10 (kl. II-III) opiekun p. R. Kopacki, U – 12 (kl. IV-VI) opiekun kl. IV p. R. Kopacki, opiekun kl. V p. T. Błaszczak.

W kategorii U – 10 reprezentacja naszej szkoły zajęła I m. nie tracąc ani jednej bramki i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego. W kategorii U – 12 w finale spotkały się dwie nasze reprezentacje, zwycięstwo odniosła drużyna, której opiekunem był p. T. Błaszczak zajmując I m. (nie straciła ani jednej bramki) i zakwalifikowała się do finału. Drużyna kl. IV zajęła II miejsce.

W zawodach brało udział 5 drużyn w kat. U – 10 oraz 7 drużyn w kat. U – 12. W finale wojewódzkim, który odbędzie się na wiosnę naszą szkołę będą reprezentować dwie drużyny: U -10 (op. R. Kopacki) oraz U – 12 (op. T. Błaszczak).

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
  WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII         E.R