CHOJNOWSKIE PÓŁKOLONIE

Na przełomie lipca i sierpnia nasza szkoła była gospodarzem półkolonii organizowanych przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Opieką objętych zostało 85 dzieci. Zaplanowano dla nich wiele atrakcji, m.in: zabawy i konkurencje sportowe, udział w festynach sportowo-rekreacyjnych, zwiedzanie muzeów. Szczególnie atrakcyjne okazały się wycieczki - do Wrocławia (ZOO, starówka) oraz "Szlakiem wygasłych wulkanów" (Grodowiec, Dalków, Kurów Wielki, Głogów, Karpacz, Western City). Na boisku szkolnym SP4 odbył się otwarty turniej piłkarski i festyn rodzinny. Półkolonie zakończyły się 13 sierpnia. Atrakcją ostatniego dnia było otwarcie wystawy w salach Muzeum Regionalnego, która zawiera prace plastyczne uczestników półkolonii.