Wspieramy Szlachetną Paczkę już po raz drugi!

(szerokość: 375 / wysokość: 210)Uczniowie klasy V c wraz z rodzicami i wychowawczynią p. Anetą Czapską w tym roku już po raz drugi zdecydowali się zaangażować w pomoc na rzecz Szlachetnej Paczki i przygotować paczkę z prezentami dla jednej z potrzebujących rodzin. W tym celu w czwartek 1 grudnia i piątek 2 grudnia zorganizowaliśmy w szkole kiermasz świąteczny, na którym można było kupić słodkie wypieki, w tym już świąteczne pierniczki oraz kartki i ozdoby bożonarodzeniowe, własnoręcznie z dużym zaangażowaniem wykonane przez uczniów.  Dzięki zebranej kwocie uda się zakupić ubrania, buty i inne niezbędne na zimę rzeczy. Prowadzimy także zbiórkę żywności i środków czystości. Pomoc zostanie przekazana wolontariuszom Szlachetnej Paczki i za ich pośrednictwem trafi do potrzebującej rodziny już w najbliższy weekend 10-11 grudnia. Nie byłoby to możliwe bez olbrzymiego serca i zaangażowania uczniów klasy V c oraz ich rodziców (oraz babciJ), a także rodziców uczniów klasy II d i innych sympatyków idei pomagania, którzy udzielili nam wsparcia nie tylko przy organizacji kiermaszu, ale także gromadzeniu niezbędnych rzeczy.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za pomoc! Cieszymy się, że i w tym roku możemy dotrzeć do kogoś z naszą pomocą i sprawić mu tym radość.

Klasa V c z wychowawcą, p. Anetą Czapską

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
  (szerokość: 375 / wysokość: 666) (szerokość: 375 / wysokość: 666)
  (szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)