DZIEŃ BABCI I DZIADKA w klasie II B

We wtorek 24 stycznia odbyła się wyczekiwana przez uczniów klasy II B uroczystość -„Dzień Babci i Dziadka". Swoją obecnością zaszczyciło nas wielu gości. W tym dniu dzieci przygotowały przedstawienie, recytowały wiersze, śpiewały piosenki.

Program artystyczny rozpoczął się od scenki przenoszącej dziadków w dawne lata. Po krótkim wstępie uczniowie wystąpili w przedstawieniu „Zamieszanie w krainie bajek". Ale to jeszcze nie był koniec. Dzieci przygotowały również wierszyki i piosenkę. Jak miło było widzieć dumne miny babć i dziadków podziwiających młodych aktorów. Oklaski były długie i głośne, a niejednej babci łza zakręciła się w oku. Po występie nadeszła kolej na życzenia i wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów.

W dalszej części uroczystości goście mogli delektować się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców z klasy II B. Główną atrakcję stanowił tort ze specjalną dedykacją dla Babci i Dziadka. Zwieńczeniem imprezy były pamiątkowe zdjęcia.

(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków przypomniały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego święta.

Dziękuję wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)(szerokość: 375 / wysokość: 251)