Z życzeniami dla Babci i Dziadziusia

kochany wnuczek i wnusia!

„Babcia wie najlepiej, babcia zna sposoby, na kolejki w sklepie i na bóle głowy…"- jak mówią słowa znanej piosenki dla dzieci babcia to niezwykła osoba, „Ale jeszcze jest ktoś, zawsze miły to gość…",a to znowu nikt inny tylko ukochany dziadek. Święto Babci i Dziadka to wyjątkowe dni. Wyjątkowe przede wszystkim ze względu na role, jakie w życiu każdego wnuczka odgrywają najlepsza na świecie babcia i jedyny taki dziadek.

Uczniowie z klasy Ib wraz z wychowawcą p. Teresą Halikowską, postanowili uczcić tę okazję występem dla wszystkich babć i dziadków w Miejskim Domu Kultury podczas corocznego spotkania DZI- WNU. Dzieciaki pięknie zaśpiewały o babuni i dziadziuniu, recytowały cudowne wiersze przywołujące lata młodości dziadków, zaprezentowały dwa fantastyczne układy taneczne- laleczek i taniec w kapeluszach, jak na dawnych prywatkach tańczyły w rytm melodii „Kawiarenek", czy „Autostopu", chwytających za serce tych, dla których ze specjalną dedykacją pierwszaki prezentowały się na scenie.

Program artystyczny o nazwie „Kapelusze mają dusze" zarówno wzruszył jak i rozśmieszył publiczność, za co został nagordzony gromkimi brawami. Widownia wiwatowała najmłodszym wykonawcom tego spotkania. Po występie dzieci wręczając własnoręcznie przygotowane laurki, otrzymały zasłużone całusy od prawdziwych gwiazd tego wieczoru- Babci i Dziadka!

Teresa Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)