„BAJKOWY DZIEŃ"

.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)W dniu 5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.  W naszej szkole odbyła się impreza w dniu 8 listopada 2016 r. zorganizowana przez bibliotekę szkolną. Wzięły w niej udział klasy I-III. Dzieci przebrane za postacie bajkowe wraz z wychowawcami zgromadziły się na sali gimnastycznej, gdzie reklamowały w różny sposób wybrane przez siebie książki. Dodatkowo każda klasa przygotowała plakat zachęcający do czytania. Klasa II b wraz z wychowawczynią zaśpiewała piosenkę zaczynającą się słowami „Witajcie w naszej bajce…".

Gratulujemy pomysłów. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz wychowawcom za promocję czytelnictwa.

Jest to jedno z działań podjętych w ramach realizacji programu Priorytet 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, dzięki któremu otrzymaliśmy 15 tys. zł na zakup pięknych, wartościowych książek.

Koordynator projektu E.R

KLASA I A