Lokalne Spotkania Warsztatowe Szkoły z Klasą

2 grudnia 2016 roku  pani Justyna Dziubak-Sobiechowska oraz pani Beata Wawrzeńczyk wzięły udział w Lokalnych Spotkaniach Warsztatowych Szkoły z Klasą 2.0, które odbyły się we Wrocławiu. Spotkanie było autorskim warsztatem, który pomoże nam uczestnikom programu w realizacji zadań w jubileuszowej, piętnastej edycji Szkoły z Klasą 2.0. W czasie szkolenia wykorzystano elementy metody design thinking, polegającej na takim planowaniu rozwiązań, które uwzględnia prawdziwe potrzeby odbiorców. Warsztat ten był doskonałą okazją do tego, by nauczyć się rozpoznawać i wykorzystywać zasoby, które posiada każda szkoła i dowiedzieć się, jak rozmawiać z członkami społeczności szkolnej, aby poznać ich prawdziwe potrzeby i postarać się na nie jak najlepiej odpowiedzieć. Prowadzący starali się pokazać nam – uczestnikom warsztatu, jak sprawić, żeby szkoła była miejscem przyjaznym i ciekawym do życia i uczenia się. Teraz przed nami drugie spotkanie zespołu i wdrożenie harmonogramu w życie szkoły.

Miłą informacją z ostatnich dni jest wiadomość o przyznaniu naszej szkole Dobrej Praktyki za opis pierwszego spotkania Zespołu (na platformie programu).

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R