Świetlicowe spotkanie z kolędą".

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w świetlicy odbyło się „Świetlicowe spotkanie z kolędą". Na zaproszenie pani Małgorzaty Kozioł i pani Anety Gac, wspaniali artyści Ogniska Muzycznego w Chojnowie pod kierunkiem pani Róży Pakuły oraz pani Agaty Koziar wprowadzili nas w cudowny nastrój przedświąteczny. Występujący w tym dniu przed publicznością uczniowie SP nr 4 zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne grając na gitarze, skrzypcach oraz  keyboardzie. Wszystkie dzieci z klas drugich razem z zaproszonymi gośćmi wspólnie śpiewały kolędy, ciesząc się ze wspaniałej, świątecznej atmosfery.

Na zakończenie uroczystości ksiądz Damian Skrzypek złożył wszystkim bożonarodzeniowe życzenia a „ nasze muzyczne talenty" udały się na słodki poczęstunek.

Dziękujemy bardzo Ognisku Muzycznemu za przyjęcie zaproszenia i już dziś cieszymy się na następne spotkanie w przyszłym roku.

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII      E.R