Chór „Allegro" i zespół instrumentalny

w Krzeszowie

(szerokość: 750 / wysokość: 498)W dniu 08.01.2017 r. szkolny chór „Allegro" oraz zespół instrumentalny gościł w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie, aby uroczyście zakończyć okres Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie pod opieką p. Zenona Chmielewskiego zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i wokalne w Bazylice Wniebowzięcia NMP. Koncert kolęd w wykonaniu naszych uczniów cieszył się wielkim uznaniem zgromadzonych w Bazylice, a także księdza kustosza Mariana Kopki.

Po występie i posiłku w Domu Pielgrzyma odbyło się zwiedzanie. Uczniowie mieli okazję obejrzeć: Bazylika p.w. Wniebowzięcia NMP, kościół św. Józefa, Mauzoleum Piastów Świdnicko-Jaworskich, Kaplicę Loretańską.

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII     E.R