„Zabawę zaczynajmy, razem zaśpiewajmy!

Świetlicowe karaoke!"

Ktoś kiedyś powiedział, że nic tak nie łączy ludzi jak dobra muzyka. Dowodem na to była znakomita atmosfera podczas wspólnej, muzycznej zabawy karaoke z udziałem klas trzecich z grup świetlicowych IV i V.  Nasze dzieciaki choć reprezentują różne gusta muzyczne, stworzyły wspaniały repertuar, który każdemu „wpadł w ucho". Pierwsi odważni pewnie postawili „wokalne kroki", zaś rozbawiona publika chętnie wtórowała im podczas refrenów. Jak to przeważnie bywa, największym powodzeniem cieszyły się piosenki disco-polo. „Ruda tańczyła jak szalona", lecz to chyba tylko „Przez te oczy zielone" „ALE ALE  Aleksandry". Rytmiczne melodie nie pozwoliły usiedzieć na miejscach „świetliczakom". Tańcom, hulańcom i innym wygibasom nie było końca.  Z każdym występem do śpiewających zespołów dołączały kolejne osoby, by na koniec móc się ukłonić wiwatującym rówieśnikom. Współpracujące, uśmiechnięte, zadowolone i docenione dzieci to widok, który najbardziej cieszy, a skoro taki cieszył nasze oczy to wniosek może być  jeden- już planujemy kolejny konkurs karaoke!

Wychowawczynie świetlicy

Natalia Halikowska i Bożena Szarek