Dobra passa szkolnego chóru Allegro!

Świąteczne wydanie chóru spodobało się nie tylko wolnym słuchaczom podczas licznych, tegorocznych występów, ale także jury konkursu o nazwie „Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastrorałek", który odbył się w Legnicy. Chórzyści zaprezentowali widowni pastorałkę pt. „Wilia" w brzmieniu acapella pod batutą opiekuna p. Zenona Chmielewskiego. Ciche dźwięki rozpościerające się po sali trafiły do serc publiczności. Chór nagrodzony gromkimi brawami otrzymał puchar za II miejsce w kategorii zespołów starszych. Ponadto w konkursie wzięły udział dwie solistki z chóru- Otylia Pachla oraz Katarzyna Soboń. Obie przepięknie zaśpiewały, czego dowodem był aplauz wsłuchujących się rówieśników. W starciu z ogromną konkurencją jedna z nich- Otylia otrzymała wyróżnienie! Oby tak dobra passa trwała jak najdłużej!

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R