Po raz ostatni w tym roku „Z kolędą idziemy…"

Szkolny chór „Allegro" oraz zespół instrumentalny odbyli w tym roku świąteczne tournee, poczynając od Wrocławia przez Krzeszów, Zamienice, by w punkcie końcowym dotrzeć na scenę Miejskiego Domu Kultury w Chojnowie i zaprezentować się przed najbliższą im publicznością. Zarówno chórzyści jak i zespół grający, jak zwykle mogli liczyć na doping publiczności, wprawiając ją pięknymi melodiami w cudowny, poświąteczny nastrój. Słuchacze gromkimi brawami obdarowali najmłodszych wykonawców tego spotkania.

Tego wieczoru naszą szkołę spotkał jeszcze jeden zaszczytny moment. Burmistrz Miasta Chojnowa pan Jan Serkies uhonorował naszego nauczyciela oraz opiekuna szkolnego chóru pana Zenona Chmielewskiego, za wieloletni wkład na rzecz promocji miasta Chojnowa, aktywną współpracę, ambicje oraz ich realizacje w postaci choćby chóru Allegro, czy miejskiego chóru Skoranta oraz wszelkie zasługi, specjalnie na tą okazję przygotowaną statuetką. Pan Zenon zaskoczony i wzruszony zaistniałą sytuacją podziękował panu Burmistrzowi oraz tym, z którymi dzieli swoją pasję oraz zaraża miłością do muzyki, czyli swoim podopiecznym. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy takie postaci w swoich szeregach. Serdecznie gratulujemy!

E.R