INTEGRACYJNA ZABAWA KARNAWAŁOWA

3 lutego (w piątek) późnym popołudniem uczniowie z klas: 4a, 4c i 5a spotkali się w szkole na integracyjnej zabawie karnawałowej.  Były tańce przy muzyce przygotowanej przez ucznia klasy 4c – Adriana Maśleja, konkursy (gorące krzesła, taniec w parze z balonem, taniec na gazecie) i śpiewanie w wersji karaoke. Warunkiem uczestnictwa było odpowiednie przebranie się (stroje z lat 60-tych, ubiory hawajskie, myszki, kotki, czarownice, piłkarze, wampiry, bohaterowie z filmów, np. „Gwiezdne wojny" i różnych bajek, a nawet gościliśmy prezydenta Trump'a), ale jeśli ktoś nie zdążył się przebrać, też był mile widziany. Najważniejsza była dobra zabawa!!!

Chcecie zobaczyć, jak bawili się uczniowie z klas: 4a, 4c i 5a ?

W galerii są wybrane zdjęcia, wykonane przez Marcela Sobiechowskiego (ucznia klasy 4 c) – „karnawałowego fotografa".

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII     E.R