Lekcje biblioteczne i „Cała szkoła czyta dzieciom"

W dniu 9 lutego 2017 r. klasa II d uczestniczyła w zajęciach w bibliotece szkolnej. Uczniowie oglądali nowo zakupione książki, słuchali fragmentów książek czytanych przez bibliotekarkę, również sami czytali swoim kolegom i koleżankom. Odpowiadali na pytania: co warto czytać?,  dlaczego warto czytać?, co daje czytanie?. Na zakończenie zajęć dzieci wypożyczyły interesujące je pozycje.

W tym dniu Klasa III a zdobywała wiedzę o Grenlandii, uczniowie oglądali prezentację przygotowaną przez p. E. Rusiecką i filmy o Arktyce. Zapoznali się z roślinnością i zwierzętami, które żyją na Grenlandii.

3 lutego i  10 lutego uczniowie klasy VI c wzięli udział w zajęciach pt. "Czy warto czytać?". Czytanie, po co to komu?. Wspólnie ustaliliśmy listę książek, które można polecić innym uczniom.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Dzieci ze świetlicy odwiedziły nas 9.02.2017r., zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa podczas ferii oglądając różne prezentacje i filmy.

E.R