GWARDIA WARACABISTÓW Z SP4 WYRÓŻNIONA,

TRENERKA DOCENIONA!

Sportowy raport z 2016 roku przyniósł naszej szkole wiele chluby! Podczas Gali podsumowującej Powiatowe Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi nagrodzone zostały najlepsze kluby, szkoły oraz gminy biorące udział w rywalizacji. Uśmiech na naszych twarzach pojawił się już w chwili ogłoszenia werdyktu dotyczącego klubów sportowych.

Zwyciężył klub LZS „Mewa" Goliszów, który rokrocznie jest wspierany przez uczniów SP4 w rozgrywkach warcabowych, z opiekunką koła p. Bożeną Szarek na czele.

Następna informacja nie pozostawiła choćby grama wątpliwości- jesteśmy w gronie najlepszych! Za sprawą osiągającego niesamowicie wysokie miejsca na szczeblu zarówno powiatowym, strefowym jak i wojewódzkim, koła warcabowego nasza szkoła zdobyła zaszczytne VI miejsce! I to nie koniec cieszących wiadomości…

Nasi warcabiści poza talentem, własną ciężką pracą i coraz lepszymi umiejętnościami mają jeszcze jeden, wielki skarb. Trenera i opiekuna zarazem, doradcę, stratega i fachowca w swej dziedzinie - p. Bożenę Szarek! Trud, czas i zaangażowanie trenerki doceniają nie tylko jej podopieczni.

Podczas VI Gali Mistrzów Sportu gminy wiejskiej Chojnów, p. Bożena Szarek otrzymała nagrodę specjalną w postaci statuetki z imiennym podziękowaniem za zaangażowanie w promocję i rozwój kultury fizycznej na terenie Gminy Chojnów.

Rozpiera nas duma! Składamy ogromne gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów!

zdj. źródło: www.chojnow.pl

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)