Co słychać w  Zlepku?

Udział w projekcie edukacyjnym to nie tylko dobra zabawa dla członków koła dziennikarskiego.

Cykl #juniorlab daje możliwość zapoznania się z działaniem różnych aplikacji, poszerza wiedzę z zakresu TIK, która jest niezwykle potrzebna, by funkcjonować we współczesnym świecie. Najważniejsze jest to, że proponuje uczniom różne konkursy, w których mogą wziąć udział nie tylko „zlepkowi" dziennikarze, ale cała społeczność szkolna.

Oto projekty, do których przystąpili  uczniowie w pierwszym semestrze tego roku:

Zapraszamy wszystkich uczniów do śledzenia strony  Junior Media news  tam sukcesywnie pojawiają się różne konkursy, które oferują zwycięzcom nagrody w postaci aparatów fotograficznych lub tabletów.

Obecnie do 10 czerwca trwać będzie konkurs na recenzję książki, filmu, gry komputerowej, planszowej lub wydarzenia kulturalnego. Bliższe informacje na stronie Junior Krytyk  lub u opiekuna gazetki szkolnej.