„Cała szkoła czyta dzieciom".
Dyrektor szkoły czyta uczniom klasy III c

W dniu 30 marca 2017 r.  klasa III c wraz z wychowawczynią p. Alicją Gac zaproszona do biblioteki szkolnej na spotkanie w ramach programu „Cała szkoła czyta dzieciom". Dyrektor szkoły p. Beata Miler – Kornicka  czytała uczniom krótkie opowiadania, z książki G. Kasdepke „Co to znaczy… 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń". Autor w sposób lekki i pogodny tłumaczy  najpopularniejsze związki frazeologiczne, z jakimi na co dzień spotykają się dzieci.  Po wysłuchaniu pięknie przeczytanego  tekstu dzieci odpowiadały na zadawane pytania dotyczące treści. Uczniowie  zostali również zachęceni przez p. dyrektor do przeczytania książek p. Elizy Piotrowskiej o Cioci Jadzi. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze.  Po spotkaniu wypożyczali książki znanych i mniej znanych autorów.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)
  WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII     E.R