„WIDMOWE PRZYGODY KOSZMARIUSZA I HORRORATY"

POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

(szerokość: 100 / wysokość: 146)26 kwietnia 2017 r. w MBP w Legnicy odbył się Powiatowy  Konkurs czytelniczy pt. „Widmowe przygody Koszmariusza i Horroraty" na podstawie książki Kaliny Jerzykowskiej pt.Ciocia Rosa i złote żołędzie ".

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy wygrali międzyszkolny konkurs: Kinga Zarotyńska z kl. IV a, Przemysław Rudziak z kl. III c i Marcel Sobiechowski z klasy IV c. Do konkursu przystąpiło 23 uczniów z rejonu.

Przed ogłoszeniem wyników uczestniczyliśmy w spotkaniu autorskim z  Kaliną Jerzykowską, które przebiegało w serdecznej i miłej atmosferze. Pisarka dokonała pięknych wpisów, które na pewno zapadną głęboko w pamięci dzieci.

Gratuluję Marcelowi Sobiechowskiemu, Kindze Zarotyńskiej i Przemkowi Rudziakowi

za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas wszystkich etapów konkursu.

Sukces naszych uczniów!!!

I miejsce zajął Marcel Sobiechowski kl. IV c

VI miejsce zajął Przemysław Rudziak z kl. III c

Elżbieta Rusiecka