ŚWIETLICZAKI MAJĄ TALENT!

Jak co roku, w naszej świetlicy wspieramy dziecięce talenty organizując konkurs „Mam talent". Próba swoich sił w różnych dziedzinach artystycznych, przed niemałą publicznością to pierwszy krok w stronę sukcesu. Zawsze milo popatrzeć na występy naszych dzieciaków. Jednak w tym roku można było zauważyć coś jeszcze, coś ponad to, co zwykle. Uczniowie skrupulatnie przygotowali prezentacje, podeszli do zadania naprawdę poważnie , włożyli dużo pracy i ćwiczeń w to, by zrobić jak najlepsze wrażenie na swoich kolegach i koleżankach oraz jury konkursu.

Na szczególną uwagę zasłużyły dwa zespoły, które zwyciężyły w artystycznym starciu. Jedna grupa dziewczynek przygotowała zachwycający pokaz cyrkowy do podkładu muzycznego, druga zaś stworzyła niesamowity zespół wokalno- taneczny, którego śpiew i układ ruchowy bardzo spodobał się wszystkim widzom. Zaangażowanie i podjęty trud świadczą o tym, że nasze dzieciaki dorastają, jak również o tym, że naprawdę mają talent! Podczas konkursu nie zabrakło również innych występów, także tych spontanicznych. Rewelacyjna atmosfera sprawiła, iż z  publiczności, co chwilę podnosiły się głosy wyrażające chęć udziału w konkursie, na świetlicowej scenie. Zabawa była przednia! Świetliczaki zostały wyróżnione dyplomami i słodkimi upominkami .

Po raz kolejny okazało się, że konkurs „Mam talent", pobudza niezwykły potencjał naszych dzieciaków, wywołując jednocześnie szereg pozytywnych emocji. Zgodnie z powyższym, nie pozostaje nam powiedzieć nic innego, poza jednym- do zobaczenia za rok!

(szerokość: 375 / wysokość: 666) (szerokość: 375 / wysokość: 666)

MAM TALENT W KLASACH DRUGICH

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

E.R