NIEZWYKŁA WIZYTA NIEZWYKŁYCH ARTYSTÓW

W ŚWIETLICY

(szerokość: 190 / wysokość: 106) Naszą świetlicę odwiedziły już przeróżne osobistości. Niezwykli ludzie, z niezwykłymi historiami i pasjami, podejmujący niecodzienne zajęcia. Tym razem zawitali do nas artyści, występujący na światowych scenach, zdobywcy licznych medali, pucharów, najwyższej klasy akrobaci, a jednocześnie rodzice uczniów uczęszczających do naszej świetlicy. Państwo Rafał i Aneta Kaszubowscy przygotowali dla dzieciaków mini przekrój swojej artystycznej kariery, w formie prezentacji, filmików oraz albumu- dziennika z udokumentowanymi osiągnięciami, a jest ich naprawdę bardzo wiele!

Przedstawione materiały wzbudziły podziw dzieci, gromko oklaskujących wyczyny artystów. Ponadto pan Rafał pięknie opowiadał o swojej pasji i pracy zarazem, o momentach kryzysowych, kontuzjach, które stale przezwyciężał oraz o radościach wypływających z podejmowanego trudu i ciężkich ćwiczeń, treningów. Słowa naszego gościa bardzo poruszyły zapatrzonych i zasłuchanych świetliczaków, którzy to jeden za drugim zgłaszali się, by obwieścić całej reszcie w jakiej dziedzinie pokładają swoje nadzieje, co ich interesuje, w czym czują się najlepiej. Spotkanie z tak niezwykłymi osobami udowodniło, że zaparcie w dążeniu do celu i odszukanie „własnej drogi" jest środkiem do osiągnięcia dużych sukcesów.

Miny największych pociech Państwa Kaszubowskich- Borysa i Lenki, wsłuchujących się i przyglądających prezentacjom rodziców- bezcenne, rozpierała ich prawdziwa duma. Na koniec miłej wizyty, Borys z tatą przedstawili mini pokaz akrobatyczny, który był pobudką dalszych zdarzeń… Pożegnani goście, którym raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować, bez wątpienia wzbudzili w naszych dzieciakach pasję do akrobatyki. Po zakończonej wizycie świetliczaki podejmowały wszelkie możliwe próby udowodnienia, że oni również- w dziedzinie akrobatyki, nie mają sobie równych! Kto wie, być może kiedyś naszą świetlicę odwiedzi jeden z nich, opowiadając o swoich osiągnięciach, tak pięknie jak dzisiejsi goście, czego z całego serca im życzymy!

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R