Spotkanie autorskie w MBP w Chojnowie z Marcinem Pałaszem

(szerokość: 375 / wysokość: 280)W dniu 16 maja 2017 r. klasa II b i III a z wychowawczyniami i bibliotekarką udały się do  MBP w Chojnowie  na spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem, pisarzem książek dla dzieci i młodzieży oraz autorem słuchowisk, wielokrotnie nominowanym, wyróżnianym i nagradzanym, m.in. w 2013 roku otrzymał Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego za powieść „Sposób na Elfa". Pan Marcin Pałasz okazał się człowiekiem, który bardzo szybko nawiązał kontakt z dziećmi, wywoływał uśmiech na ich twarzach i utrzymywał radosny nastrój przez całe spotkanie. W przystępny sposób opowiadał o swoich książkach i zachęcał do czytania. Nasi uczniowie dowiedzieli się skąd autor czerpie pomysły do książek, jakie książki napisał, a także kim jest tajemniczy Elf.

Na zakończenie miłego spotkania pisarz składał wszystkim dzieciom i dorosłym autografy.

Dziękujemy  paniom z MBP w Chojnowie, za zaproszenie.

Koordynator szkolny Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej zdjęć w galerii E.R