XIV Dolnośląskie Spotkania

Pisarzy z Młodymi Czytelnikami  „Z książką na walizkach"

XI Dolnośląski Turniej Młodych Recenzentów

(szerokość: 375 / wysokość: 532)Konkurs adresowany był
do PRZEDSZKOLAKÓW,UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORAZ GIMNAZJALISTÓW
z terenu całego DOLNEGO ŚLĄSKA.

UWAGA!

Minął termin nadsyłania prac do konkursu Młodych Recenzentów. Do wołowskiej biblioteki wpłynęło 166 prac plastycznych oraz ponad 70 recenzji.

Znamy już wyniki konkursu w kategorii praca plastyczna . Decyzją jury, w składzie: Pani Danuta Arendarska – artystka, malarka, prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci w Wołowskim Ośrodku Kultury; Pani Agata Nowaczyk – artystka, malarka oraz Pan Marcin Lokś –  pracownik wołowskiej biblioteki,

10 czerwca 2017 roku, nagrody odbiorą:

Kategoria KLAS IV-VI

1 miejsce – Anna Kruszyńska (Zgorzelec)
2 miejsce – Nina Żak (Wołów)
3 miejsce – Natalia Roznowska (Chojnów)

wyróżnienia: Oliwia Zadwórna (Trójca), Anna Śmigielska (Trójca), Maciej Kućko (Chojnów)

Czekamy na decyzję komisji w kategorii PRACA LITERACKA!

W kategorii: praca literacka, pracuje komisja w składzie: Pani Krystyna Śmigielska, pisarka książek, nie tylko dla dzieci, Pani Katarzyna Czerepok, nauczycielka języka polskiego oraz Pani Katarzyna Dąbrowska – pracownik wołowskiej biblioteki.

Gratulacje dla Natalii Roznowskiej z kl. IV c i Macieja Kućko z kl. V b.

Koordynator szkolny Elżbieta Rusiecka i plastyk Anna Grabek