1 czerwca o godz. 10.00 uczniowie z całej Polski podejmą próbę pobicia rekordu w masowym czytaniu książek w ramach akcji „Jak nie czytam jak czytam. W zeszłorocznej edycji czytało ponad 430 tyś. uczniów! Nasza szkoła przyłączyła się do bicia rekordu. W tym roku również dołączamy się do tej akcji.

W dniu 1 czerwca przychodzimy do szkoły ubrani kolorowo, przebrani za postacie bajkowe, przynosimy ze sobą ulubioną książkę do czytania, każda klasa przynosi ze sobą kolorowe balony  plakaty, transparenty promujące czytanie oraz kocyki na których będzie mogła siedzieć na zielonym terenie przy placu zabaw. Zbieramy się na szkolnym boisku o godz. 10.00.

Zapraszamy szkoły, rodziców, dziadków oraz  wszystkich chętnych do włączenia się do akcji organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 w Chojnowie.