AKCJA KRWIODAWSTWA W SP4

ZAKOŃCZONA SUKCESEM

W minioną sobotę tj. 27.05.2017 r. - kolejny już raz odbyła się w SP4 akcja krwiodawstwa. Zgłosiło się aż 68 chętnych do oddania tego życiodajnego leku. Niestety nie wszyscy mogli zarejestrować się ze względu na okoliczności wynikające z wywiadu zdrowotnego. Ostatecznie 43 osoby zostały zbadane przez lekarza, który zakwalifikował 38 dawców. Łącznie pozyskaliśmy 17 litrów krwi.

Serdecznie dziękujemy naszym krwiodawcom, za to że zawsze możemy na nich liczyć.

Nigdy nie zawiedli też rodzice: matki pomagają nam zapewniając chętnym kawę, a ojcowie nie szczędzą sił przy wnoszeniu i wynoszeniu sprzętu. Na ręce przewodniczącej Rady Rodziców! - pani Joanny Kamień składamy ogromne podziękowanie dla wszystkich rodziców! Pomocni byli też uczniowie, którzy przyszli w tym dniu do szkoły. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do naszej akcji, choćby pozwalając na powieszenie plakatów, z całego serca dziękujemy. Kierownik RCKiK - Oddziału Terenowego w Legnicy - pani Beata Kozłowska dziękuje Dyrekcji Szkoły za udostępnianie obiektu i wspieranie od wielu lat, tak szczytnych akcji!

Organizator Grażyna Mazur - pielęgniarka szkolna

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

E.R