SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANNA ONICHIMOWSKĄ

(szerokość: 190 / wysokość: 268)26 maja 2017 r. w Miejskiej  Bibliotece Publicznej w Chojnowie odbyło się spotkanie autorskie z Anną Onichimowską – prozaikiem, poetką, dramatopisarką, autorką scenariuszy, sztuk teatralnych, telewizyjnych i radiowych, laureatką licznych prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klasy III c wraz z wychowawczynią p. A. Gac oraz dzieci z klasy II c z wychowawczynią p. C. Wojtalą.

Pani Anna Onichimowska pisze książki od ponad 30 lat. Inspiracją dla niej są zaobserwowane zdarzenia czy sytuacje wymyślone. Wiele pomysłów czerpie z listów od czytelników. Jak przyznaje lubi pisać a historie swoich bohaterów przeżywa razem z nimi.

Dzieci i młodzież chętnie czytają jej książki ponieważ ich fabuła jest dynamiczna, pełna ciepła, radości i przygód. Tematyka książek interesuje nawet dorosłych.

Było to kolejna impreza czytelnicza zorganizowana przez MBP w Chojnowie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie wszystkim pracownikom i pani dyrektor Barbarze Landzberg.

Koordynator szkolny Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 235) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

zdj. MBP Chojnów   E.R