XIV Dolnośląskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach"

(szerokość: 375 / wysokość: 533)Konkurs adresowany był do PRZEDSZKOLAKÓW, UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJALISTÓW z terenu całego DOLNEGO ŚLĄSKA.

Do wołowskiej biblioteki wpłynęło 166 prac plastycznych oraz ponad 70 recenzji.

Znamy już wyniki konkursu plastycznego i wiemy kto zajął III miejsce w województwie w kategorii klas IV-VI.

Przypominamy:

Kategoria KLAS IV-VI
1 miejsce – Anna Kruszyńska (Zgorzelec)
2 miejsce – Nina Żak (Wołów)
3 miejsce – Natalia Roznowska (Chojnów)

Wyróżnienie Maciej Kućko.

Długo  czekaliśmy na wyniki w kategorii praca literacka. Już wiemy kto z naszej szkoły znalazł się w szczęśliwej trójce !

W kategorii: praca literacka,  komisja w składzie: Pani Krystyna Śmigielska, pisarka książek, nie tylko dla dzieci, Pani Katarzyna Czerepok, nauczycielka języka polskiego oraz Pani Katarzyna Dąbrowska – pracownik wołowskiej biblioteki, dokonała wyboru:

Kategoria KLAS IV-VI

1 miejsce – Aleksandra Wiercińska (Raszówka)
2 miejsce – Natalia Borowy (Chojnów)
3 miejsce – Zuzanna Czapluk (Stary Wołów)

wyróżnienia: Michał Rzeźniczek (Wołów), Willem Kerstens (Chojnów) , Jan Posacki (Ścinawa)

Odbiór nagród 10 czerwca 2017 r. w MiGBP w Wołowie.

Serdecznie gratulujemy!

Koordynator szkolny Elżbieta Rusiecka