„Uroczyste zakończenia roku szkolnego u świetliczaków"

Dziś nastał dzień zarówno radości, jak i małych smutków… Już za płotem witają nas wakacje, a w naszej świetlicowej sali żegnają się trzecioklasiści. Za te piękne i nawet mniej piękne, ale śmieszne i wzruszające zarazem chwile serdecznie dziękujemy sobie nawzajem. Wyróżnienia i dyplomy czekały na każdego. Nasze dzieciaki odbierały tytuły, które dostarczyły im wiele radości. „Teraz zapraszamy do siebie Super Sportowca świetlicy! Wstanie Promyczek świetlicowy! Tytuł Mistrza Wzorowego Zachowania otrzymuje…!" Ponadto każdy świetliczak biorący udział w programie MegaMisja dostał fantastyczny dyplom. Niektórzy nawet zostali nazwani mianem Super koderów! Szczęście malujące się na twarzach świetliczaków- widok bezcenny. Słodki poczęstunek i małe gadżety dopełniły naszą uroczystość i wprawiły w jeszcze weselszy nastrój. Podobny do tego, który panował tu rano, bo swoje odznaczenia odbierali drugoklasiści.

Wychowawcy świetlicy pragną także podziękować wszystkim Rodzicom za współpracę, dobre serce i życzliwość! Przy okazji życząc samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym! Zaś wszystkim bezpiecznego i przyjemnego odpoczynku!

E.R