"Mały Kronikarz"

Twórcze spojrzenie na świat pozwala dziecku na interpretację wszystkiego co nas otacza w inny, dziecięcy sposób. Zadaniem nas, dorosłych jest nieprzeszkadzanie dziecku w takim rozwoju. Powinniśmy dać swoim maluchom czas na swobodną zabawę, pozwolić się czasem zwyczajnie ponudzić, bo głównie w takich sytuacjach dziecięcy umysł zaczyna pracować, analizować i tworzyć. W zeszłym tygodniu w naszej świetlicy został zorganizowany konkurs pt: "Mały Kronikarz". Zadaniem dzieci było stworzenie sześciostronicowego katalogu o tematyce dowolnej. Uruchomienie własnej inwencji twórczej oraz pobudzenie wyobraźni przy tworzeniu katalogu było niezbędną czynnością. Zadanie dało dzieciom wiele możliwości a zarazem wiele radości. Spośród całej grupy zostali wybrani zwycięzcy:

I miejsce- Filip Bartnik kl. Ic

II miejsce- Ewa Galik kl. I c

III miejsce- Damian Burzmiński kl. I c

Wyróżnienie: Lena Olszewska kl. I c

Wyróżnienie: Ola Kołodziejczyk kl. I c

Wyróżnienie: Alicja Kułacz kl. I c

Serdecznie gratuluje wszystkim dzieciom!

Aleksandra Korba

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 499) (szerokość: 375 / wysokość: 499)

E.R