Wizyta Duńczyków w Chojnowie.

(szerokość: 375 / wysokość: 375)W dniach od 14.10. 2017 do 17.10.2017 w naszym mieście będzie przebywała grupa piłkarzy z duńskiego miasta Nykobing Falster.  Przybędą na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Korczaka w Chojnowie, która współpracę ze szkołą z Nykobing rozpoczęła już 4 lata temu.

Goście będą mieli okazję zwiedzić Chojnów, Muzeum Regionalne, Legnicę, spotkają się ze swoimi rówieśnikami z naszej szkoły, a także obejrzą mecz piłki nożnej „Zagłębie Lubin" – „Górnik Zabrze"  w Lubinie. Jednak głównym celem wizyty jest udział Duńczyków w  Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej „Graj z Czwórką", który odbędzie się na stadionie miejskim w Chojnowie 15.X.2017 o godz. 9.00.

Sponsorem nagród jest Burmistrz Miasta Chojnowa – p. Jan Serkies.

Udział w Turnieju zapowiedziały drużyny:

- Nykobing FC U 15 (Dania)

- BKS Bolesławiec

- „Konfeks" Legnica

- „Amico" Lubin

- „Miedź Legnica" S.A.

- „Chojnowianka" Chojnów

Wszystkich fanów piłki nożnej oraz kibiców serdecznie zapraszamy na stadion miejski w najbliższą niedziele o godz. 9.00