SUKCES WARCABISTÓW Z SP NR 4

W WARCABACH STUPOLOWYCH !!!!

(szerokość: 375 / wysokość: 666)14 X 2017 r. w Ciechowie k. Środy Śląskiej odbyły się rozgrywki strefowe w warcabach stupolowych. Rywalizacja  w warcabach stupolowych jest zdecydowanie większa niż w  klasycznych   64- polowych.  Po raz kolejny nasi  uczniowie z „Kółka warcabowego" zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych  przywożąc   pamiątkowe dyplomy ,medale oraz prawo do startu w Finale Dolnośląskim. Zawody odbyły się w sportowej atmosferze i przy pięknej pogodzie.

Wyniki uzyskane przez naszych uczniów:

Kategoria „Orlik"

I miejsce – Julia Grzech

I miejsce – Michał Jankowski

II miejsce – Michał Gurgul

III miejsce – Jacek Ferenc

IV miejsce – Piotr Kulawiak

V miejsce – Przemysław Karnacz

Kategoria „Młodzik"

II miejsce – Anna Tersa

III miejsce – Julia Wiśniewska

IV miejsce – Wiktoria Rybczyńska

V miejsce – Jakub Kałwak

Kategoria „Junior Młodszy"

II miejsce – Julia Kałwak      (nasza absolwentka- uczennica Gimnazjum nr 2 w Chojnowie)

Nagrody

Za miejsca 1-6 zawodnicy otrzymali pamiątkowe  dyplomy, zawodnicy/czki ,którzy zajęli  miejsca 1-3  medale.

Czterech  najlepszych zawodników /czek  w swoich kategoriach uzyskało prawo  startu  w Finale Dolnośląskim w Warcabach Stupolowych, który odbędzie się  05.11.2017 r.  w Żarowie.

Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom za wspaniały,  sportowy duch walki.

Bożena Szarek

Opiekun „Kółka warcabowego"

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)

E.R