W szkolnych progach witamy gości z Danii!

(szerokość: 375 / wysokość: 249)Nasi duńscy goście zwiedzili Chojnów i jego okolice, co im jeszcze pozostało? Oczywiście mury naszej szkoły! Już na powitanie, w szkolnym holu, duńskich przyjaciół powitali uczniowie wraz z dyrekcją przy akompaniamencie solistki ze szkolnego chóru „Allegro". Nasi goście odwiedzili wszystkie zakątki szkoły- sale gimnastyczne, salę do squascha, świetlicę, stołówkę, sekretariat, boisko szkolne oraz klasy. Z wizytą przyszli do swoich kolegów „po fachu", a więc klasy sportowej, gdzie w bardzo miłej atmosferze wszyscy przybili sobie „piątki" oraz powymieniali wpisami.

(szerokość: 375 / wysokość: 249)Nie obyło się również bez odwiedzenia sali muzycznej, gdzie przybyli pochwalili się swoim talentem, nagradzając również brawami naszych uczniów, którzy przywitali ich piosenką. Spotkali się również ze starszą klasą w sali językowo- informatycznej, gdzie porozmawiali ze sobą w języku angielskim oraz rozwiązywali zagadki, które nawzajem sobie zadawali. Ponadto wspólnie pooglądaliśmy zdjęcia ukazujące wczorajsze piłkarskie zmagania podczas międzynarodowego turnieju. Co było potem? Śmiech i zabawa- to dwa słowa, które najlepiej odzwierciedlają późniejsze zajęcia. Przed salą nasze uczennice zaprezentowały taneczne kroki zumby, zapraszając tym samym duńskich kolegów do wspólnej zabawy. Chłopcy nie pozostali im dłużni! Sami również pokazali układ, który rozśmieszył chyba każdego widza.

(szerokość: 375 / wysokość: 249)Następnie w dobrym nastroju nasi goście udali się na pyszny, typowo polski obiad do stołówki szkolnej. Z łezką w oku pożegnaliśmy się robiąc pamiątkowe zdjęcia. Mamy nadzieję, że upominki, które goście od nas otrzymali będą im zawsze o nas przypominać, bo my nie zapomnimy o nich na pewno! Ponadto liczymy oczywiście na kolejne spotkanie! Perspektywa jutra dla naszych duńskich gości to długa podróż do domu, jednak jeszcze dziś zwiedzą Legnicę.

A my ze swojej strony za to co było- dziękujemy, a na to co będzie- z niecierpliwością czekamy!

(szerokość: 375 / wysokość: 249) (szerokość: 375 / wysokość: 249)
   WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII            E.R