Klasa Ia i Id w chojnowskim Muzeum Regionalnym

(szerokość: 375 / wysokość: 281)Dnia 15 grudnia uczniowie klas Ia i Id uczestniczyli w warsztatach świątecznych zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Chojnowie.

Podczas spotkania dzieci wysłuchały ciekawej prelekcji pracownika muzeum na temat historii śląskiego piernikarstwa. Ponadto uczniowie mogli zobaczyć bogato rzeźbione formy do wypieku pierników, naczynia do przechowywania składników oraz powąchać różne  przyprawy korzenne .

Na koniec  pierwszoklasiści  wzięli udział w warsztatach, gdzie tworzyli ozdoby choinkowe dekorując pierniki. Pomysły były rozmaite, a efekt końcowy uroczy. Uczniowie z gotowymi  pierniczkami i uśmiechami na twarzy wrócili do szkoły.

Wychowawczynie klas:

Alicja Gac I a i Aneta Gac I d

Klasa I d

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć klasy Id w galerii    E.R