PANI NATALIA HALIKOWSKA CZYTA UCZNIOM

(szerokość: 375 / wysokość: 281)W ramach programu „Cała szkoła czyta dzieciom" uczniowie klasy III c wraz wychowawczynią p. Celiną Wojtalą przybyli do biblioteki w dniu 11.01.2018r., gdzie czekał na nich zaproszony gość p. Natalia Halikowska  Bibliotekarka zapoznała uczniów z autorką Janiną Porazińską i jej  książkami  np. Kacperek, Szewczyk Dratewka, O dwunastu miesiącach, Szklana góra i in. Pani Pisarka  napisała przepiękne baśnie, w których występują czarodziejskie postaci, dobro zostaje nagrodzone, a zło ukarane.   Zaproszony gość pani Natalia Halikowska przeczytała baśń - pt. „Czarodziejska księga".  Po wysłuchaniu pięknie przeczytanego  tekstu dzieci odpowiadały na zadawane pytania dotyczące treści.

Na zakończenie spotkania za aktywny udział uczestnicy otrzymali  zakładki, a pani Natalia pamiątkowy dyplom.

E.Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii  E.R