Miło nam poinformować, że nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia 2017. Poziom 1 to klasy 1-3. Na tym poziomie najlepszy był Krystian Sarapata  - 5 miejsce w Polsce! Krystian został laureatem tego konkursu. Kolejne, wysokie  miejsca zajęli: Zuzanna Gawron, Jacek Ferenc, Przemysław Rudziak, Oliwier Witke, Kuba Wolski, Natalia Janczyńska, Natasza Idkowiak. Na poziomie 2, w klasach 4-6 mamy czworo laureatów: Mateusz Kłusek, Eliza Laskowska i Wojciech Marciniszyn - 5 miejsce w Polsce i Hubert Kupczyński - 8 miejsce. Są tez dwa wyróżnienia: Laura Janczyńska i Kajetan Tracz - 15 miejsce w Polsce. Wysokie wyniki osiągnęli też: Agnieszka Jakubiak i Dawid Gawron. Wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy. Jest to duży sukces :)