Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W tym roku szkolnym nasza szkoła, po raz kolejny, zachęca do udziału w konkursach organizowanych przez Instytut Rozwoju Oświaty.  IRO zajmuje się organizacją ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i olimpiad tematycznych przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Olimpiady pozwalają urozmaicić program zajęć i zmotywować uczniów do rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. T

W roku szkolnym Instytut Rozwoju Oświaty zaprasza uczniów do udziału w olimpiadzie przedmiotowej:
Olimpiady przeznaczone są dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych i II-III gimnazjum i odbywają się z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski, język niemiecki, historia, przyroda. Dla każdej klasy zespół dydaktyczny Instytutu Rozwoju Oświaty przygotował oddzielny test dostosowany do obowiązującej podstawy programowej.

Najlepsi uczniowie startujący w olimpiadach organizowanych przez Instytut Rozwoju Oświaty zostaną uhonorowani dyplomami grawerowanymidyplomami laureata i wyróżnienia oraz atrakcyjnymi nagrodami książkowymi. Ponadto każdy uczeń, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania, potwierdzający jego udział w ogólnopolskiej olimpiadzie.

ARCHIWUM TESTÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w olimpiadach.