WyglÄ…da dobrze

13 stycznia nasi uczniowie przystÄ…pili do pisania kolejnego próbnego sprawdzianu wiedzy i umiejÄ™tnoÅ›ci nabytych w szkole podstawowej. W kwietniu bÄ™da musieli zmierzyć siÄ™ z testem wÅ‚aÅ›ciwym, do którego chcÄ… być jak najlepiej przygotowani.  Egzamin ten swojÄ… treÅ›ciÄ… obejmuje szeroki zakres materiaÅ‚u z jÄ™zyka polskiego matematyki, historii, przyrody i wielu innych dziedzin, z których wiedzÄ™ uczniowie zdobywali przez sześć lat.  Sprawdzian szóstoklasisty nie ma wpÅ‚ywu na oceny na Å›wiadectwie ukoÅ„czenia szkoÅ‚y, ale wiÄ™kszość uczniów traktuje go bardzo poważnie i stara siÄ™ do niego dobrze przygotować.

Klasa VIa podczas pisania sprawdzianu