Sukces „Korczakowców" w konkursie historycznym

6 XI 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie odbył się  szkolny etap XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im.majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczpospolitej". Mimo debiutu w tym prestiżowym konkursie, uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą na temat naszej przeszłości.Eliza Laskowska oraz Karol Sypień-uczniowie klasy VIa - przygotowywani przez p.Macieja Zderskiego awansowali do etapu rejonowego, który odbędzie się w styczniu 2018r. Sukces zasługuje na szczególną uwagę,gdyż Eliza i Karol poradzili sobie doskonale z materiałem wykraczającym poza program nauczania klasy siódmej. Gratulujemy!Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w kolejnych etapach!